GreenUp fitness club Zumba

Zumba

Zajęcia taneczne, zawierają układy – choreografię. Układ zajęć zależy od inwencji twórczej instruktora oraz od poziomu zaawansowania całej grupy.

Mogą to być proste kroki stosowane w aerobiku lub kroki z elementami tanecznymi latino, salsa, samba, rumba, jazz, funky, modern, jak również ćwiczenia wzmacniające biodra, uda, pośladki i brzuch oraz ćwiczenia rozciągające. Intensywność tych zajęć jest specjalnie tak dobrana, aby maksymalnie redukować poziom tkanki tłuszczowej. Tutaj na pewno rozgrzejesz swoje ciało, wzmocnisz układ oddechowy i krążenia oraz polepszysz koordynację ruchową. Doskonała zabawa połączona z efektywnymi ćwiczeniami.

ZUMBA

ZUMBA to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Jedyne zajęcia, które łączą intensywny i efektywny trening cardio z pracą nad gibkością i elastycznością ciała wprawiając przy tym w doskonałe samopoczucie.

Choreografie taneczne są oparte na krokach tańców latynoskich, choć nie tylko (merengue, reggaeton, salsa, cumbia, flamenco, samba, taniec brzucha i n.). Ich poziom pozwala dołączać do grupy w każdej chwili, niezależnie od stopnia zaawansowania każdego Uczestnika.

Atmosfera na zajęciach i energia im towarzysząca porywają do wspólnej zabawy i, co bardzo ważne, motywują do zwiększenia intesywności ćwiczenia. Trenng staje się jeszcze bardziej wydajny, a efekty dostrzegalne w krótkim czasie.

Przystepność, efejtywność i wesoły klimat sprawiają, że Zumba jest tak populanrna i wciąż zdobywa kolejnych swoich fanów! :)

Zumba Kids

ZUMBA KIDS JR (4-6) , ZUMBA KIDS (7-11) ZUMBA NASTOLATKI (12-15) - zajęcia ZUMBA FITNESS dostosowane do odowiednich grup wiekowych.

Dla Maluchów choreografie prostsze, dla starszych trudniejsze, ale wszystkie gwarantują poprawę koordynacji ruchowej, pracę z rytmem i zapewniają możliwość opanowywania kroków poszczególnych styli tanecznych. W trakcie zajęć w młodszych grupach krótkie zabawy (ruchowe i z muzyką), pozwalają na chwilę oddechu by zaraz powrócić ze zdwojoną energią do kolejnych tanecznych animacji :)

Jak zachęcić najmłodszych do aktywnego spędzania czasu? Właśnie poprzez zabawę.

Podział na grupy wiekowe zapewnia mozliwość optymalnego doboru playlisty i układów tanecznych do mozliwości i preferencji związanych z wiekiem młodszych i najmłodszych fanów Zumby, ruchu i tańca.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia! :)