GreenUp Fitness Club Piaseczno

GreenUp Fitness Club to nowoczesny, doskonale wyposażony w wysokiej klasy sprzęt klub sportowy.

Przyjazna atmosfera, profesjonalna obsługa, najlepsi na rynku instruktorzy. Nasza powierzchnia to ponad 1000 m2, 3 przestronne sale do ćwiczeń: fitness, mentalnych, siłownia, strefa relaksu dająca możliwość wypoczynku i regeneracji po wysiłku fizycznym, kawiarnia oraz doskonale zaprojektowane zaplecze. Udostępniamy także saunę.

Poniedziałek - piątek     6.00 – 23.00
Sobota - niedziela         8.00 – 20.00

Zapraszamy przez 7 dni w tygodniu

Oferujemy klimatyzowane sale

Pierwsze 2 godziny GRATIS, każda kolejna 2 zł - w garażu podziemnym. Miejsca parkingowe (bezpłatne) znajdują się również w wyznaczonych miejscach na placu pod budynkiem.

Różnorodność proponowanych ćwiczeń to bogata oferta aktywnego spędzania czasu dla ludzi w każdym wieku, dla kobiet i mężczyzn. Połączenie usług fitness i siłowni ze zdrowym i zbilansowanym odżywianiem – konsultacje oraz specjalne programy żywienia i zdrowego stylu życia przygotowywane indywidualnie przez najlepszych specjalistów.

Łatwy dojazd i dobra lokalizacja przy głównym ciągu komunikacyjnym w pobliżu centrum handlowego Auchan Piaseczno.

Zapraszamy przez siedem dni w tygodniu – sprawdź czy udało nam się stworzyć miejsce, w którym dobrze się czujesz aktywnie spędzając czas.

 

Sale do ćwiczeń

Przygotowując sale do ćwiczeń zadbaliśmy zarówno o najnowocześniejszy profesjonalny sprzęt do treningów, jak również o przyjemy wystrój wnętrz i odpowiednie zaplecze.
Przyjemna kolorystyka, klimatyzacja, ciekawy wystrój oraz dobrze dobrana muzyka tworzą idealny klimat do podejmowania wyzwań i walki ze swoimi słabościami.

Na ponad 1000 m2 oddajemy dla Państwa

  • salę fitness
  • salę do ćwiczeń mentalnych
  • siłownię
  • saunę