Pierwszy raz w klubie?

Pierwsze wyjście do siłowni oraz na zajęcia fitness wcale nie musi być stresujące, jeśli dobrze się do niego przygotujesz będziesz czuć się pewniej oraz bezpieczniej.

Zacznij od wyboru stroju i obuwia.

Torba na zajęcia fitness lub siłownię powinna zawierać: strój sportowy, buty na zmianę, ręcznik do trenowania oraz ręcznik kąpielowy, kosmetyki do mycia, bidon z wodą. Suszarki dostępne są w szatni.

*jeśli zdarzy Ci się zapomnieć wody,  szamponu, mydła lub ręcznika – w naszym barku są dostępne za niewielką opłatą.

Idealny strój na siłownię to taki który: Nie krępuje ruchów, nie przeszkadza podczas ćwiczeń. Najlepiej jak jest uszyty  z tkaniny DRY FIT, która nie chłonie potu, absorbuje ciepło i wilgoć oddane przez ciało i wydala je na zewnątrz. Syntetyczne tkaniny nie farbują podczas prania, nie rozciągają się i szybko schną.

Jedzenie przed treningiem: Jeśli planujesz trening, posiłek zjedz około 2 godziny przed wysiłkiem.  Pamiętaj o posiłku po treningu, obfitującym w węglowodany i białko, z mniejszą ilością tłuszczu. Ważne abyś zjadł do 30 min od ukończenia treningu.

W naszej siłowni jest trener zmianowy który pomoże oraz doradzi jak używać konkretnego sprzętu, oraz pokaże jak wykonać prawidłowo ćwiczenie. W recepcji natomiast mamy życzliwy zespół który odpowie na wszystkie Wasze pytania, przyrządzi koktajl białkowy lub ze świeżych owoców. Nasi pracownicy służą pomocą oraz zadbają o wasz komfort.

Serdecznie Cię powitamy !