„Odchudzamy Piaseczno” nowa jakość odchudzania

Kompleksowy Program Odchudzający dla Kobiet z gwarancją utraty wagi

Z ogromną radością informujemy, iż GreenUp Fitness Club w Piasecznie jako pierwszy w woj. mazowieckim przyłączył się do udziału w ogólnopolskiej akcji odchudzającej stworzonej przez wyspecjalizowanych trenerów, dietetyków i coachów z całej Polski.

„Odchudzamy Piaseczno” to absolutnie nowa jakość odchudzania łącząca światowe standardy utraty wagi poprzez współpracę 3 doskonale uzupełniających się elementów: trening fizyczny, wiedza z zakresu odżywiania i nowość - trening mentalny. Elementem zapewniającym skuteczność utraty nadwagi jest całkowicie nowe podejście do odchudzania skupiające się na psychologicznej pracy uwalniania się od  nadmiernych kilogramów.

A dlaczego praca z umysłem zapewnia tak dużą skuteczność w odchudzaniu?

Czy wiesz, że sposób myślenia wpływa na to jak się czujesz, jak wyglądasz i jak postrzegają Cię inni?  Czy wiesz, że poprzez pracę z umysłem można zmienić swoje podejście do jedzenia, można opanować ataki głodu i chęć na słodycze? Czy zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego jemy i po co to robimy, szczególnie wtedy, kiedy nie czujemy głodu? Czy wiesz, skąd niektórzy ludzie biorą motywację do pracy nad szczupłą sylwetką i jakie są sposoby by polubić sport? A pewność siebie i poczucie atrakcyjności – w jaki sposób je odkrywać i wzmacniać?

Trening mentalny  to fascynujący czas pozbywania się blokad na drodze do zdrowszego i szczuplejszego ciała. To skuteczne narzędzia uwalniania się od napadów głodu i nałogu jedzenia słodyczy. To światowe standardy pracy z motywacją i samoakceptacją. To również zmiana stylu życiu - to odkrywanie potencjału umysłu, Twoich zasobów i możliwości. To budowanie pewności siebie i poczucia własnej wartości. To Twoje narodziny na nowo w poczuciu własnej akceptacji z olbrzymia energią do działania i zmiany.

Zapraszamy Cię na podróż do świata szczuplejszej i zdrowszej sylwetki, zapraszamy do GreenUp Fitness Club w Piasecznie. Dla Ciebie zatrudniliśmy najlepszych instruktorów fitness, którzy stworzą indywidualny plan treningowy uwzględniający Twoje potrzeby, stan zdrowia i sprawności fizycznej, zaprojektowaliśmy zajęcia fitness dedykowane tylko do programu „Odchudzamy Piaseczno”, korzystamy z najlepszej wiedzy w zakresie odżywiania. Dla Ciebie pozyskaliśmy najlepszych coachów w Polsce w zakresie psychologicznych aspektów utraty zbędnych kilogramów, twórców projektu „Twoje Zwycięstwo w Odchudzaniu”, którzy poprowadzą trening mentalny.

Startujemy już 15 października 2012. Pozostało już tylko kilka wolnych miejsc.
Szczegóły na stronie www.greenup-fitness.pl

Zajęcia poprowadzą: Magdalena Koźmala - Master Coach „Twoje Zwycięstwo w Odchudzaniu”, Agata Dokurno - Instruktor Fitness GreenUp, Monika Krynicka-Gać - dietetyk GreenUp.

Zapraszamy i trzymamy kciuki za Twoje sukcesy.

Zobacz sukcesy uczestniczek zakończonych już edycji „Odchudzamy Wrocław” i „Odchudzamy Opole” na www.vwodchudzaniu.pl

 

Piotr Bochnia GreenUp Fitness Club
Magdalena Koźmala „Twoje Zwycięstwo w Odchudzaniu”