Instruktorzy trening personalny

Instruktorzy siłowni Piaseczno

Karol Ambroziak

Od najmłodszych lat pasjonat sportów walki oraz piłki nożnej. Dyplomowany instruktor boksu oraz trener col-md-10 personalny, stale poszerzający swoją wiedzę na temat treningu, dietetyki i suplementacji.
Każdego klienta traktuje bardzo indywidualnie, stawiając realne do osiągnięcia cele. Bardzo cierpliwy i pozytywnie nastawiony do życia.
Jego motto: "hard work beats talent when talent doesn't work hard"

Paweł Osuch

Student SGGW na kierunku dietetyka. Posiada kurs trener col-md-10a personalnego oraz uprawnienia instruktora trójboju siłowego z akademii KFD. W poprzedniej pracy prowadził zajęcia typu crossfit. Z siłownią związany jest od 5 lat

W czerwcu 2017 zdobył złoty medal na amatorskich zawodach w Strongman w Chynowie.  Od lipca 2017 jest zawodnikiem podnoszenia ciężarów w  klubie Legia Sztanga. We wrześniu 2017 zajął 2 miejsce na mistrzostwach Warszawy do lat 23. 

Instruktorzy trening personalny Piaseczno

Maciej Ryszczuk

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, kierunek Turystyka i Rekreacja. Jednocześnie licencjonowany (AWF) fizjoterapeuta i masażysta. Od najmłodszych lat związany ze sportami walki. Instruktor pływania i zawodnik III-ligowej drużyny piłki siatkowej. Większość wolnego czasu poświęca dbaniu o swoją kulturę fizyczną oraz o podnoszenie umiejętności w kwestiach rehabilitacji, zwłaszcza ortopedii sportowej.
"Rzeczy niemożliwe nie istnieją ! Wystarczy odpowiednie zaangażowanie i trochę silnej woli, a można osiągnąć wymarzony cel- zarówno w sporcie, jak i w życiu codziennym".

Instruktorzy trening personalny Piaseczno

Łukasz Goliszewski

Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Licencjonowany instruktor kulturystyki oraz trener col-md-10 personalny. Systematycznie poszerza swoją wiedzę związaną z metodami treningowymi, suplementacją oraz dietetyką. Od najmłodszych lat sport był dla niego na pierwszym miejscu. Do dzisiaj aktywnie spędza  każdą chwilę (koszykówka, trening funkcjonalny, trening siłowy, rower, bieganie). Uzależniony od zdrowego stylu życia. Wyznaje zasadę, że każdy z nas jest inny i dlatego należy podchodzić do każdej osoby w sposób indywidualny. Stara się aby trening był przyjemny i ciekawy , nie lubi monotonii. Bezpieczeństwo i zdrowie klienta stawia na pierwszym miejscu. Zadowolenie z treningu znajdą u niego osoby, które chcą zadbać o swoją sylwetkę, dobre samopoczucie oraz zdrowie. Pomoże również wrócić do pełni sprawności i czynnego uprawiania sportu osobom po urazach i kontuzjach.

Jego motto : „Zanim coś osiągniesz, musisz czegoś od siebie oczekiwać”.

Instruktorzy trening personalny Piaseczno

Emilia Dunajska

Instruktorka fitness i propagatorka zdrowego stylu życia. Pod jej okiem treningi na siłowni przestaną być monotonną rutyną.

Poprowadzi Ciebie przez trening tak rezultaty były odczuwalne przez Ciebie i zauważalne przez wszystkich dookoła.

"Wierzę w to, że sukces należy się każdemu tylko czasem potrzeba nam kogoś kto sprawi, że sami w to uwierzymy :) I tu wkraczam Ja"

trener col-md-10 personalny Piaseczno

Patryk Prusik

Licencjonowany trener col-md-10 Personalny oraz trener col-md-10 Przygotowania Motorycznego. Zajmuje się poprawą sylwetki oraz ogólnie pojętego zdrowia swoich podopiecznych, jak również przygotowaniem motorycznym sportowców.

Swoje usługi kieruje do osób aktywnych fizycznie, jak również do osób, które są na początku drogi do wymarzonej sylwetki czy poprawy zdrowia. Programy treningowe układa pod indywidualne cele podopiecznych. Dzięki Jego treningom polepszysz swoje zdrowie, sylwetkę oraz samopoczucie, a jeśli jesteś sportowcem poprawisz swoje cechy motoryczne.

Jest byłym siatkarzem i od najmłodszych lat związany ze zdrowym stylem życia, którym stara się zarazić innych ludzi.

trener col-md-10 personalny Piaseczno

Aleksandra Cisternino

Sympatyczna, otwarta i zawsze uśmiechnięta trener col-md-10ka personalna, studentka III roku dietetyki, pasjonuje się zdrowym stylem życia i stara się tym zarazić innych, często bierze udział w szkoleniach w zakresie metod treningowych jak również dopasowaniu modelu żywieniowego pod daną  osobę, dzięki szkoleniu z „dietoterapii” potrafi dobrac trening do osoby zmagającej się z chorobami autoimmunologicznymi takimi jak np. Hashimoto czy insulinoopornosc; oferuje indywidualnie podejście do każdej osoby.

Od najmłodszych lat związana z różnego rodzaju aktywnością fizyczną. Już jako dziecko uczęszczała do klasy sportowej i osiągała wysokie wyniki w szermierce. Przede wszystkim uważa, ze nie sam trening powoduje dobre samopoczucie ale to w jakiej atmosferze zostanie przeprowadzony.

trener col-md-10 personalny Piaseczno

Adam Matysiak

Sympatyczny, otwarty i sukcesywnie wzbogacający swoje portfolio o nowe kursy i doświadczenia trener col-md-10 personalny. Ze sportem związany od dziecka - wieloletni piłkarz, od 3 lat zajmuje się siłownią profesjonalnie. Pasjonat piłki nożnej oraz szeroko rozumianego pojęcia "bodybuilding" oraz trening funkcjonalny. Jego dewiza to "dobry trening to taki na który idziesz uśmiechnięty, a wychodzisz jeszcze bardziej. Każda chwila poświęcona na własny rozwój jest bezcenna"