Instruktorzy trening personalny

Karol Ambroziak

Od najmłodszych lat pasjonat sportów walki oraz piłki nożnej. Dyplomowany instruktor boksu oraz trener personalny, stale poszerzający swoją wiedzę na temat treningu, dietetyki i suplementacji.
Każdego klienta traktuje bardzo indywidualnie, stawiając realne do osiągnięcia cele. Bardzo cierpliwy i pozytywnie nastawiony do życia.
Jego motto: "hard work beats talent when talent doesn't work hard"

Instruktorzy siłowni Piaseczno

Daria Zawiślak

Dyplomowana instruktorka sportu i rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness w Polskiej Akademii Sportu oraz instruktor fitness IFAA, trener personalny.

Absolwentka studiów podyplomowych z dietetyki i planowania żywienia. Trener Polskiego Towarzystwa Facefitness. Pasjonatka treningu mentalnego tj. szkolenia z Pilates na matach, Pilates dla Ciężarnych i osób starszych, Stretching, Stretching powięziowy,  Postural training. Szkolenia z zajęć wzmacniających ukończyła w najlepszych szkołach fitness: IFAA ( Wzmacnianie, Anatomia, Dance aerobic special, Step instructor, Step special) Reebok (Reebok Final Cuts, Reebok Cross Training), Treningu ze sztangą Power Pump, OM BOSU, oraz  instruktor treningu na trampolinach Jumping Frog.

Uczestniczka wielu warsztatów i międzynarodowych konwencji fitness. Dynamiczna i uśmiechnięta z wielką starannością dba o atmosferę i różnorodność ćwiczeń podczas zajęć. Stawia duży nacisk na  technikę wykonywanych ćwiczeń oraz na właściwą relaksację po treningu. Zadowolenie uczestników zajęć oraz prawdziwe efekty treningów to dla niej największa nagroda oraz motywacja do dalszej pracy.

 

Instruktorzy trening personalny Piaseczno

Tomasz Rajkowski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, kierunek fizjoterapia.

Zagorzały uczestnik treningów Mieszanych Sztuk Walki i prawdziwy wielbiciel siatkówki. Ze sportem nie rozstaje się od dziecka, intensywnie dba o swoją wysoką kulturę fizyczną. Jego zainteresowania są wielowymiarowe od motoryzacji po różne rodzaje metod terapii manualnej

Instruktor GreenUp

Paweł Osuch

 Student SGGW na kierunku dietetyka. Posiada kurs trenera personalnego oraz uprawnienia instruktora trójboju siłowego z akademii KFD. W poprzedniej pracy prowadził zajęcia typu crossfit. Z siłownią związany jest od 5 lat

W czerwcu 2017 zdobył złoty medal na amatorskich zawodach w Strongman w Chynowie.  Od lipca 2017 jest zawodnikiem podnoszenia ciężarów w  klubie Legia Sztanga. We wrześniu 2017 zajął 2 miejsce na mistrzostwach Warszawy do lat 23. Maciej Ryszczuk

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, kierunek Turystyka i Rekreacja. Jednocześnie licencjonowany (AWF) fizjoterapeuta i masażysta. Od najmłodszych lat związany ze sportami walki. Instruktor pływania i zawodnik III-ligowej drużyny piłki siatkowej. Większość wolnego czasu poświęca dbaniu o swoją kulturę fizyczną oraz o podnoszenie umiejętności w kwestiach rehabilitacji, zwłaszcza ortopedii sportowej.
"Rzeczy niemożliwe nie istnieją ! Wystarczy odpowiednie zaangażowanie i trochę silnej woli, a można osiągnąć wymarzony cel- zarówno w sporcie, jak i w życiu codziennym".

Instruktorzy trening personalny Piaseczno

Łukasz Goliszewski

Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Licencjonowany instruktor kulturystyki oraz trener personalny. Systematycznie poszerza swoją wiedzę związaną z metodami treningowymi, suplementacją oraz dietetyką. Od najmłodszych lat sport był dla niego na pierwszym miejscu. Do dzisiaj aktywnie spędza  każdą chwilę (koszykówka, trening funkcjonalny, trening siłowy, rower, bieganie). Uzależniony od zdrowego stylu życia. Wyznaje zasadę, że każdy z nas jest inny i dlatego należy podchodzić do każdej osoby w sposób indywidualny. Stara się aby trening był przyjemny i ciekawy , nie lubi monotonii. Bezpieczeństwo i zdrowie klienta stawia na pierwszym miejscu. Zadowolenie z treningu znajdą u niego osoby, które chcą zadbać o swoją sylwetkę, dobre samopoczucie oraz zdrowie. Pomoże również wrócić do pełni sprawności i czynnego uprawiania sportu osobom po urazach i kontuzjach.

Jego motto : „Zanim coś osiągniesz, musisz czegoś od siebie oczekiwać”.

Instruktorzy trening personalny Piaseczno

Emilia Dunajska

Instruktorka fitness i propagatorka zdrowego stylu życia. Pod jej okiem treningi na siłowni przestaną być monotonną rutyną.

Poprowadzi Ciebie przez trening tak rezultaty były odczuwalne przez Ciebie i zauważalne przez wszystkich dookoła.

"Wierzę w to, że sukces należy się każdemu tylko czasem potrzeba nam kogoś kto sprawi, że sami w to uwierzymy :) I tu wkraczam Ja"

Instruktorzy trening personalny Piaseczno

Patryk Prusik

Licencjonowany Trener Personalny oraz Trener Przygotowania Motorycznego. Zajmuje się poprawą sylwetki oraz ogólnie pojętego zdrowia swoich podopiecznych, jak również przygotowaniem motorycznym sportowców.

Swoje usługi kieruje do osób aktywnych fizycznie, jak również do osób, które są na początku drogi do wymarzonej sylwetki czy poprawy zdrowia. Programy treningowe układa pod indywidualne cele podopiecznych. Dzięki Jego treningom polepszysz swoje zdrowie, sylwetkę oraz samopoczucie, a jeśli jesteś sportowcem poprawisz swoje cechy motoryczne.

Jest byłym siatkarzem i od najmłodszych lat związany ze zdrowym stylem życia, którym stara się zarazić innych ludzi.

Trener personalny Piaseczno

Bartłomiej Siepsiak

Dyplomowany trener personalny, student fizjoterapii, od najmłodszych lat związany z wszelkiego rodzaju aktywnością fizyczną. Reprezentant w zawodach sportowych w wielu dyscyplinach. Były członek klubu siatkarskiego. Od kilku lat pasjonuje się treningiem siłowym i funkcjonalnym, o których wiedzę pogłębia na szkoleniach, dzięki czemu orientuje się w najnowszych trendach treningowych. W każdy trening wkłada ogromne zaangażowanie, tworzy świetną atmosferę i dobiera plan treningowy, pozwalający maksymalnie wykorzystać potencjał każdego ze swoich klientów, dzięki czemu niejednego z nich zaraził swoją pasją.

 

 

 

 

 

Mariusz Zakrzewski

Doświadczony i polecany trener personalny, masażysta, licencjonowany animator rekreacji ruchowej, ekspert treningu medycznego, ekspert treningu funkcjonalnego, certyfikowany ekspert FMS level 2 (funcional movement system) , uczestnik wielu szkoleń z zakresu treningu funkcjonalnego i wielu innych, instruktor kulturystyki z wieloletnim doświadczeniem, entuzjasta zdrowego stylu życia i aktywny sportowiec. Łączy pracę z pasją. Jego motto "chciec, to móc". Zawsze można na niego liczyc.


Trener personalny Piaseczno

 

 

 

Joanna Leśniak

Licencjonowany instruktor kulturystyki oraz trener personalny.
Trener to osoba, w której pokładamy ufność w nasz końcowy sukces, osoba, która ułoży odpowiedni plan, nauczy technik treningowych i stworzy przyjazną atmosferę. Jeśli szukasz motywacji, czegoś, co nakręci Cię do treningu, znajdź właściwego trenera i przystąp do działania! I pamiętaj - aktywność fizyczna może być początkiem wielu pozytywnych zmian w Twoim życiu. Sama jestem tego przykładem.

Instruktorzy siłowni Piaseczno

 

 

 

Aleksandra Cisternino

Sympatyczna, otwarta i zawsze uśmiechnięta trenerka personalna, studentka III roku dietetyki, pasjonuje się zdrowym stylem życia i stara się tym zarazić innych, często bierze udział w szkoleniach w zakresie metod treningowych jak również dopasowaniu modelu żywieniowego pod daną  osobę, dzięki szkoleniu z „dietoterapii” potrafi dobrac trening do osoby zmagającej się z chorobami autoimmunologicznymi takimi jak np. Hashimoto czy insulinoopornosc; oferuje indywidualnie podejście do każdej osoby.

Od najmłodszych lat związana z różnego rodzaju aktywnością fizyczną. Już jako dziecko uczęszczała do klasy sportowej i osiągała wysokie wyniki w szermierce. Przede wszystkim uważa, ze nie sam trening powoduje dobre samopoczucie ale to w jakiej atmosferze zostanie przeprowadzony.