Instruktorzy siłowni

Mariusz Zakrzewski

Doświadczony i polecany trener personalny, masażysta, licencjonowany animator rekreacji ruchowej, ekspert treningu medycznego, ekspert treningu funkcjonalnego, certyfikowany ekspert FMS level 2 (funcional movement system) , uczestnik wielu szkoleń z zakresu treningu funkcjonalnego i wielu innych, instruktor kulturystyki z wieloletnim doświadczeniem, entuzjasta zdrowego stylu życia i aktywny sportowiec. Łączy pracę z pasją. Jego motto "chciec, to móc". Zawsze można na niego liczyc.

 

 

 

Bartłomiej Siepsiak

Dyplomowany trener personalny, student fizjoterapii, od najmłodszych lat związany z wszelkiego rodzaju aktywnością fizyczną. Reprezentant w zawodach sportowych w wielu dyscyplinach. Były członek klubu siatkarskiego. Od kilku lat pasjonuje się treningiem siłowym i funkcjonalnym, o których wiedzę pogłębia na szkoleniach, dzięki czemu orientuje się w najnowszych trendach treningowych. W każdy trening wkłada ogromne zaangażowanie, tworzy świetną atmosferę i dobiera plan treningowy, pozwalający maksymalnie wykorzystać potencjał każdego ze swoich klientów, dzięki czemu niejednego z nich zaraził swoją pasją.

Instruktorzy siłowni Piaseczno

 

 

Paweł Osuch

Student SGGW na kierunku dietetyka. Posiada kurs trenera personalnego oraz uprawnienia instruktora trójboju siłowego z akademii KFD. W poprzedniej pracy prowadził zajęcia typu crossfit. Z siłownią związany jest od 5 lat

W czerwcu 2017 zdobył złoty medal na amatorskich zawodach w Strongman w Chynowie.  Od lipca 2017 jest zawodnikiem podnoszenia ciężarów w  klubie Legia Sztanga. We wrześniu 2017 zajął 2 miejsce na mistrzostwach Warszawy do lat 23.

 

 

Aleksandra Cisternino

Sympatyczna, otwarta i zawsze uśmiechnięta trenerka personalna, studentka III roku dietetyki, pasjonuje się zdrowym stylem życia i stara się tym zarazić innych, często bierze udział w szkoleniach w zakresie metod treningowych jak również dopasowaniu modelu żywieniowego pod daną  osobę, dzięki szkoleniu z „dietoterapii” potrafi dobrac trening do osoby zmagającej się z chorobami autoimmunologicznymi takimi jak np. Hashimoto czy insulinoopornosc; oferuje indywidualnie podejście do każdej osoby.

Od najmłodszych lat związana z różnego rodzaju aktywnością fizyczną. Już jako dziecko uczęszczała do klasy sportowej i osiągała wysokie wyniki w szermierce. Przede wszystkim uważa, ze nie sam trening powoduje dobre samopoczucie ale to w jakiej atmosferze zostanie przeprowadzony.

 

 

Sergiusz Stawarz - Kobyliński

Ze sportem jestem związany od najmłodszych lat i jest on nieodłącznym elementem mojego życia. Brałem udział w licznych zawodach piłki nożnej, koszykówki i siatkówki. Dużo uwagi również poświęcałem grze w tenisa ziemnego i pływaniu. Jestem pasjonatem szeroko pojętego zdrowego stylu życia.

Prywatnie jestem osobą otwartą, z dużym poczuciem humoru, uwielbiającą pracę z ludźmi, których „zarażam” miłością do sportu. Ukończyłem dyplomowany kurs trenera personalnego w Akademii Mistrzostwa Sportowego, ucząc się pod okiem Pawła Głuchowskiego. Cały czas rozwijam się w zakresie treningu siłowego, funkcjonalnego, suplementacji i dietetyki. Jednocześnie, jestem studentem SGGW na kierunku żywienie człowieka.

Uważam, że trening, poza osiąganiem wcześniej obranego celu, powinien pozwolić skupić się na pracy nad sobą, odcinając się od codzienności. 

„Jak chcesz coś zmienić, to czas na kroki do przodu, jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - powód”