Instruktorzy siłowni

Paweł Osuch

Student SGGW na kierunku dietetyka. Posiada kurs trener col-md-10a personalnego oraz uprawnienia instruktora trójboju siłowego z akademii KFD. W poprzedniej pracy prowadził zajęcia typu crossfit. Z siłownią związany jest od 5 lat

W czerwcu 2017 zdobył złoty medal na amatorskich zawodach w Strongman w Chynowie.  Od lipca 2017 jest zawodnikiem podnoszenia ciężarów w  klubie Legia Sztanga. We wrześniu 2017 zajął 2 miejsce na mistrzostwach Warszawy do lat 23. 

Instruktorzy siłowni Piaseczno

Karol Ambroziak

Od najmłodszych lat pasjonat sportów walki oraz piłki nożnej. Dyplomowany instruktor boksu oraz trener col-md-10 personalny, stale poszerzający swoją wiedzę na temat treningu, dietetyki i suplementacji.
Każdego klienta traktuje bardzo indywidualnie, stawiając realne do osiągnięcia cele. Bardzo cierpliwy i pozytywnie nastawiony do życia.
Jego motto: "hard work beats talent when talent doesn't work hard"

trener col-md-10 personalny Piaseczno

Aleksandra Cisternino

Sympatyczna, otwarta i zawsze uśmiechnięta trener col-md-10ka personalna, studentka III roku dietetyki, pasjonuje się zdrowym stylem życia i stara się tym zarazić innych, często bierze udział w szkoleniach w zakresie metod treningowych jak również dopasowaniu modelu żywieniowego pod daną  osobę, dzięki szkoleniu z „dietoterapii” potrafi dobrac trening do osoby zmagającej się z chorobami autoimmunologicznymi takimi jak np. Hashimoto czy insulinoopornosc; oferuje indywidualnie podejście do każdej osoby.

Od najmłodszych lat związana z różnego rodzaju aktywnością fizyczną. Już jako dziecko uczęszczała do klasy sportowej i osiągała wysokie wyniki w szermierce. Przede wszystkim uważa, ze nie sam trening powoduje dobre samopoczucie ale to w jakiej atmosferze zostanie przeprowadzony.

trener col-md-10 personalny Piaseczno

Adam Matysiak

Sympatyczny, otwarty i sukcesywnie wzbogacający swoje portfolio o nowe kursy i doświadczenia trener col-md-10 personalny. Ze sportem związany od dziecka - wieloletni piłkarz, od 3 lat zajmuje się siłownią profesjonalnie. Pasjonat piłki nożnej oraz szeroko rozumianego pojęcia "bodybuilding" oraz trening funkcjonalny. Jego dewiza to "dobry trening to taki na który idziesz uśmiechnięty, a wychodzisz jeszcze bardziej. Każda chwila poświęcona na własny rozwój jest bezcenna"