Instruktorzy siłowni

Wiktor Zakrzewski

Pasjonat kulturystyki i w najbliższym czasie będzie startować w zawodach kulturystycznych. Skończył kurs trenera kulturystyki, aby pomagać ludziom w osiągnięciu ich sylwetkowych celów i poprawić przy tym ich stan zdrowia.
Jest fanem ciężkiego treningu siłowego, który daje najlepsze efekty w poprawianiu sylwetki.
Cały czas się rozwija oraz pogłębia  wiedzę  z zakresu dietetyki i metodyki treningowej.

Instruktorzy trening personalny Piaseczno

Bartłomiej Siepsiak

Dyplomowany trener personalny, student fizjoterapii, od najmłodszych lat związany z wszelkiego rodzaju aktywnością fizyczną. Reprezentant w zawodach sportowych w wielu dyscyplinach. Były członek klubu siatkarskiego. Od kilku lat pasjonuje się treningiem siłowym i funkcjonalnym, o których wiedzę pogłębia na szkoleniach, dzięki czemu orientuje się w najnowszych trendach treningowych. W każdy trening wkłada ogromne zaangażowanie, tworzy świetną atmosferę i dobiera plan treningowy, pozwalający maksymalnie wykorzystać potencjał każdego ze swoich klientów, dzięki czemu niejednego z nich zaraził swoją pasją.

Instruktorzy siłowni Piaseczno

Joanna Leśniak

Licencjonowany instruktor kulturystyki oraz trener personalny.
Trener to osoba, w której pokładamy ufność w nasz końcowy sukces, osoba, która ułoży odpowiedni plan, nauczy technik treningowych i stworzy przyjazną atmosferę. Jeśli szukasz motywacji, czegoś, co nakręci Cię do treningu, znajdź właściwego trenera i przystąp do działania! I pamiętaj - aktywność fizyczna może być początkiem wielu pozytywnych zmian w Twoim życiu. Sama jestem tego przykładem.
Instruktorzy siłowni Piaseczno

Patryk Prusik

 Licencjonowany Trener Personalny oraz Trener Przygotowania Motorycznego. Zajmuje się poprawą sylwetki oraz ogólnie pojętego zdrowia swoich podopiecznych, jak również przygotowaniem motorycznym sportowców.

Swoje usługi kieruje do osób aktywnych fizycznie, jak również do osób, które są na początku drogi do wymarzonej sylwetki czy poprawy zdrowia. Programy treningowe układa pod indywidualne cele podopiecznych. Dzięki Jego treningom polepszysz swoje zdrowie, sylwetkę oraz samopoczucie, a jeśli jesteś sportowcem poprawisz swoje cechy motoryczne.

Jest byłym siatkarzem i od najmłodszych lat związany ze zdrowym stylem życia, którym stara się zarazić innych ludzi.

Instruktorzy siłowni Piaseczno

Paweł Osuch

Student SGGW na kierunku dietetyka. Posiada kurs trenera personalnego oraz uprawnienia instruktora trójboju siłowego z akademii KFD. W poprzedniej pracy prowadził zajęcia typu crossfit. Z siłownią związany jest od 5 lat

W czerwcu 2017 zdobył złoty medal na amatorskich zawodach w Strongman w Chynowie.  Od lipca 2017 jest zawodnikiem podnoszenia ciężarów w  klubie Legia Sztanga. We wrześniu 2017 zajął 2 miejsce na mistrzostwach Warszawy do lat 23.


Karol Ambroziak

Od najmłodszych lat pasjonat sportów walki oraz piłki nożnej. Dyplomowany instruktor boksu oraz trener personalny, stale poszerzający swoją wiedzę na temat treningu, dietetyki i suplementacji.
Każdego klienta traktuje bardzo indywidualnie, stawiając realne do osiągnięcia cele. Bardzo cierpliwy i pozytywnie nastawiony do życia.
Jego motto: "hard work beats talent when talent doesn't work hard"

Instruktorzy siłowni Piaseczno

Mariusz Zakrzewski

Doświadczony i polecany trener personalny, masażysta, licencjonowany animator rekreacji ruchowej, ekspert treningu medycznego, ekspert treningu funkcjonalnego, certyfikowany ekspert FMS level 2 (funcional movement system) , uczestnik wielu szkoleń z zakresu treningu funkcjonalnego i wielu innych, instruktor kulturystyki z wieloletnim doświadczeniem, entuzjasta zdrowego stylu życia i aktywny sportowiec. Łączy pracę z pasją. Jego motto "chciec, to móc". Zawsze można na niego liczyc.Filip Kołpak

Absolwent Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie. Aktywny Nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor ćwiczeń korekcyjno-kompensacyjnych, trener przygotowania motorycznego  i licencjonowany  trener personalny.

Dalej rozwijający swoją wiedzę po przez różne szkolenia między innymi „Stabilizacja mobilizacja w kontekście urazów i dla sportowców.”, „Trening Funkcjonalny” „Kształtowanie kobiecej sylwetki”.

  Od najmłodszych lat związany ze sportem. Swoją pasją do aktywnego stylu życia stara się zarażać dzieci, młodzież i dorosłych.  Jest osobą wesołą, szczerą, komunikatywną i sumienną.  Zawsze dążący do perfekcji w tym co robi. Ceni pracę z dziećmi i dorosłymi.