Instruktorzy siłowni

Mariusz Zakrzewski

Doświadczony i polecany trener personalny, masażysta, licencjonowany animator rekreacji ruchowej, ekspert treningu medycznego, ekspert treningu funkcjonalnego, certyfikowany ekspert FMS level 2 (funcional movement system) , uczestnik wielu szkoleń z zakresu treningu funkcjonalnego i wielu innych, instruktor kulturystyki z wieloletnim doświadczeniem, entuzjasta zdrowego stylu życia i aktywny sportowiec. Łączy pracę z pasją. Jego motto "chciec, to móc". Zawsze można na niego liczyc.

 

Bartłomiej Siepsiak

Dyplomowany trener personalny, student fizjoterapii, od najmłodszych lat związany z wszelkiego rodzaju aktywnością fizyczną. Reprezentant w zawodach sportowych w wielu dyscyplinach. Były członek klubu siatkarskiego. Od kilku lat pasjonuje się treningiem siłowym i funkcjonalnym, o których wiedzę pogłębia na szkoleniach, dzięki czemu orientuje się w najnowszych trendach treningowych. W każdy trening wkłada ogromne zaangażowanie, tworzy świetną atmosferę i dobiera plan treningowy, pozwalający maksymalnie wykorzystać potencjał każdego ze swoich klientów, dzięki czemu niejednego z nich zaraził swoją pasją.

Instruktorzy siłowni Piaseczno

Paweł Osuch

Student SGGW na kierunku dietetyka. Posiada kurs trenera personalnego oraz uprawnienia instruktora trójboju siłowego z akademii KFD. W poprzedniej pracy prowadził zajęcia typu crossfit. Z siłownią związany jest od 5 lat

W czerwcu 2017 zdobył złoty medal na amatorskich zawodach w Strongman w Chynowie.  Od lipca 2017 jest zawodnikiem podnoszenia ciężarów w  klubie Legia Sztanga. We wrześniu 2017 zajął 2 miejsce na mistrzostwach Warszawy do lat 23.


Aleksandra Cisternino

Sympatyczna, otwarta i zawsze uśmiechnięta trenerka personalna, studentka III roku dietetyki, pasjonuje się zdrowym stylem życia i stara się tym zarazić innych, często bierze udział w szkoleniach w zakresie metod treningowych jak również dopasowaniu modelu żywieniowego pod daną  osobę, dzięki szkoleniu z „dietoterapii” potrafi dobrac trening do osoby zmagającej się z chorobami autoimmunologicznymi takimi jak np. Hashimoto czy insulinoopornosc; oferuje indywidualnie podejście do każdej osoby.

Od najmłodszych lat związana z różnego rodzaju aktywnością fizyczną. Już jako dziecko uczęszczała do klasy sportowej i osiągała wysokie wyniki w szermierce. Przede wszystkim uważa, ze nie sam trening powoduje dobre samopoczucie ale to w jakiej atmosferze zostanie przeprowadzony.

Sergiusz Stawarz - Kobyliński