Instruktorzy fitnessKinga Kubicka

Doula i doradca laktacyjny od kilkunastu lat wspiera i edukuje mamy przed i po porodzie.

Obecnie zajmuje się aktywnością fizyczną kobiet w ciąży i po porodzie.

Prowadzi zajęcia mama&baby, aktywna9miesięcy oraz gimnastykę z tańcem dla Seniorów

Uczestniczki jej zajęć mają zapewnione połączenie dbania o ciało, niezatracenia kobiecości i jednoczesne wsparcie w roli matki.

Uwielbia tańczyć i jeździć na nartach. Swoją przygodę z tańcem i nauczaniem rozpoczęła 10 letnim stażem w zespole "Gawęda" gdzie asystowała instruktorom i choreografom. Obecnie tańczy salsę, bachatę i zouka, w którym to najlepiej wyraża siebie.

Instruktor Fitness Piaseczno

Agata Zachuta

Ukończyła studia mgr na kierunku Dietetyka na Warszawskiem Uniwersytecie Medycznym.

Jest instruktorem rekreacji ruchowej i Pilates. Uwielbia wszelkie formy ruchu : długie spacery z psem ,bieganie, pływnie, jazdę na rowerze, rolkach, łyżwach i nartach. Na sali fitness specjalizuje się z zajęciach wzmacniających ( TBC, ABT) oraz  mentalnych/ prozdrowotnych (Pilates, Zdrowy kręgosłup, Body ball, Stretching). Szczególnie ceni sobie metodę Pilates , z uwagi na jej skupieniu na świadomej pracy z ciałem oraz kontroli i jakości wykonywanego ruchu. Zasady tej metody stara się przemycić na każdych zajęciach, stawiając poprawną technikę wykonywania ćwiczeń na pierwszym miejscu.

Regularnie pogłębia swoją widzę, uczestnicząc w konwencjach, szkoleniach i warsztatach (Open Mind: Matwork 1, Pilates Intermediate, Pilates dla ciężarnych i osób starszych, Pilates movement, Pilates Small Ball, OM Body Ball, OM Functional Stretch,  OM Functional Advanced Body, IFFA Zdrowy Kręgosłup, IFFA Body Shapes, Reebok stretching).

Instruktor Fitness Piaseczno

Agnieszka Staniszewska-Kritioti

Dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness, aerobik.

Instruktor z pasji Full Body Workout ,Aqua OM i Aqua Mama, Hydroterapi, Zumba ® Fitness.  Uczestniczka licznych konwencji i szkoleń m.in. z zakresu techniki Pilates, Fit Ball, zdrowego kręgosłupa w Polsce i na Cyprze. Mimo iż życie narzucało mi różne kierunki nauki i pracy (Ekonomia i Bankowość) zamieszkania (rozdarta między dwa kraje, różnice kulturowe i mentalność, to sport zawsze był i jest ogniwem jednoczącym. Pasjonatka wszelakiego rodzaju ruchu: taniec, bieganie, narciarstwo i windsurfing, od 15 lat fitness. Przyznam że aktywny tryb życia bardzo pomaga w wychowaniu dzieci, uczy harmonii, cierpliwości, systematyczności, propaguje aktywność wśród najmłodszych i nie tylko, coraz bardziej zatracających się w świecie wirtualnym. Zachęcam do oderwania się od wszelkich elektronicznych wynalazków i zmotywowania się do znalezienia czasu dla siebie, a efekty zgrabnej sylwetki i lepszego samopoczucia przyjdą same.

Cały czas dążę do osiągnięcia doskonałości w tym co robię, lubię pogłębiać swoją wiedzę biorąc udział w różnego rodzaju eventach fitnessowych, by potem dzielić się nowościami z uczestnikami moich zajęć.

 Instruktor Fitness Piaseczno

Daria Zawiślak

Z wykształcenia inżynier Ochrony Środowiska. Z aerobikiem związana od 15 lat. Od  2010 roku Instruktor Dyscypliny Sportu o specjalności fitness. Nieustanie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Ukończyła szkolenia w Polskiej Akademii Sportu, IFAA Polska (pilates maty I, pilates maty II, aerobik & step licencja B, wzmacnianie I) , Inka Szymański Fitness School ( step ) oraz Open Mind (bosu).

Jest dyplomowanym instruktorem treningu ze sztangą Power Pump.

Instruktor Fitness Piaseczno

Emilia Dunajska

Dyplomowana  instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności fitness - nowoczesne formy gimnastyki. Ponadto instruktorka Power Pump i Gymstick. Od 2006 roku należy do sekcji aerobiku sportowego SGGW, dzięki czemu wielokrotnie pokazała swoje umiejętności w warszawskich i ogólnopolskich zawodach w tej dyscyplinie.
Fitness stał się jej pasją odkąd pierwszy raz stanęła w sali i zaczęła ćwiczenia z aerobiku. Cały czas stara się doskonalić swoje umiejętności w zakresie prowadzonych zajęć. Praca z ludźmi oraz możliwość dzielenia się z nimi swoją wiedzą i pasją, są dla niej czymś wyjątkowym. Podczas zajęć zawsze stara sie stworzyć miłą atmosferę zmuszającą do wysiłku, ale nie pozbawioną świetnej zabawy.

Jej ulubione zajęcia to STEP. Na lekcjach wzmacniających takich jak TBC i ABT z każdego wykrzesi energię potrzebną do ćwiczeń.

Instruktor Fitness Piaseczno


Mariola Lesińska

Absolwentka warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Przygodę ze sportem zaczęła jako dziecko. W przeszłości tańczyła w Zespole Dziecięcym Gawęda i w Zespole Tańca Ludowego AWF Warszawa. Miała przyjemność koncertować w kraju
i zagranicą. Trenowała taniec towarzyski. Początkowo niezwykłą pasją darzyła zajęcia taneczne oraz treningi wzmacniające aż w końcu dojrzała do form body & mind.
Dyplomowana masażystka, instruktor rekreacji ruchowej fitness oraz instruktor prozdrowotnych zajęć fitness m.in.: Zdrowego Kręgosłupa, Stretchingu, Fit Ball, Aqua, Pilates. Doświadczenie zdobywała w kraju i zagranicą. W 2006 roku ukończyła specjalizację fitness w Deutsche Sporthochschule Köln. Od kilku lat zgłębia tajniki pilates - formy zajęć będących odpowiedzią na potrzeby współczesnego człowieka.
Obecnie uczennica w Szkole Open Mind Joga Classic School.  Wie, że joga znalazła się w jej życiu z jakiegoś powodu (jak wszystko inne czego doświadczyła i co ją w życiu spotkało). Joga daje harmonię, spokój, wyciszenie. Nie dyskryminuje z powodu ograniczeń w ciele. Daje poczucie przestrzeni. Jest dla każdego. Niektórzy twierdzą, że prawdziwego jogina poznasz dopiero po zejściu z maty... joga bowiem to nie ćwiczenia akrobatyczne a pewnego rodzaju filozofia życia, sposób na zdrowe i spokojne życie.

Prywatnie kobieta szczęśliwa i spełniona zawodowo.

Instruktor Fitness Piaseczno

Tatiana Grzelak

Ma wieloletnie doświadczenie w szkoleniu sportowym.
Zajmowała się szkoleniem karate dzieci i młodzieży.
Wielokrotna mistrzyni Ukrainy w karate Shotokan, oraz wielokrotna medalistka mistrzostw międzynarodowych.
Posiada kwalifikacje oraz doświadczenie trenera siłowni, trenera fitness i trenera personalnego.
Instruktor Fitness

Agnieszka Musioł-Posyniak

Licencjonowany Instruktor Zumba ® Fitness, Zumba ® Kids & Zumba ® Kids Junior, Certyfikowany Instruktor Fitness. Wcześniej związana z branżą w zakresie marketingu i zarządzania, prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne dla dorosłych oraz dzieci w klubach fitness, akademiach tańca, szkołach i przedszkolach. Organizator eventów sportowych, pokazów i maratonów, w tym także charytatywnych i sama występuje na scenach.

"Prowadzenie zajęć to dla  mnie nie tylko praca; to przede wszystkim pasja i ogrom pozytywnej energii!! Kondycja, wspaniale ukształtowana sylwetka, zdrowie, satysfakcja i rewelacyjne samopoczucie – to wszystko w zasięgu Twojej ręki. Tańcz, baw się, obserwuj, jak się zmieniasz i ciesz się własnymi sukcesami razem ze mną! Zapraszam!"

Instruktor Fitness


Szymon Ito

Dyplomowany instruktor fitness z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, prezenter na konwencjach oraz warsztatach fitness. W swojej pracy najbardziej ceni sobie kontakt z ludźmi i możliwość poprawienia ich ogólnej sprawności oraz samopoczucia. Jego ulubioną formą zajęć jest step we wszelkich możliwyych wariacjach. Niegdyś miłośnik sztuk walk (Muay Thai), zwycięzca i medalista wielu mistrzostw o zasięgu ogólnopolskim. Obecnie pasjonat szeroko rozumianej rekreacji ruchowej lubiący wyciskać z uczestników zajęć to co najlepsze.