Instruktorzy fitnessKinga Kubicka

Doula i doradca laktacyjny od kilkunastu lat wspiera i edukuje mamy przed i po porodzie.

Obecnie zajmuje się aktywnością fizyczną kobiet w ciąży i po porodzie.

Prowadzi zajęcia mama&baby, aktywna9miesięcy oraz gimnastykę z tańcem dla Seniorów

Uczestniczki jej zajęć mają zapewnione połączenie dbania o ciało, niezatracenia kobiecości i jednoczesne wsparcie w roli matki.

Uwielbia tańczyć i jeździć na nartach. Swoją przygodę z tańcem i nauczaniem rozpoczęła 10 letnim stażem w zespole "Gawęda" gdzie asystowała instruktorom i choreografom. Obecnie tańczy salsę, bachatę i zouka, w którym to najlepiej wyraża siebie.

Instruktor Fitness Piaseczno

 

Agnieszka Staniszewska-Kritioti

Dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness, aerobik.

Instruktor z pasji Full Body Workout ,Aqua OM i Aqua Mama, Hydroterapi, Zumba ® Fitness.  Uczestniczka licznych konwencji i szkoleń m.in. z zakresu techniki Pilates, Fit Ball, zdrowego kręgosłupa w Polsce i na Cyprze. Mimo iż życie narzucało mi różne kierunki nauki i pracy (Ekonomia i Bankowość) zamieszkania (rozdarta między dwa kraje, różnice kulturowe i mentalność, to sport zawsze był i jest ogniwem jednoczącym. Pasjonatka wszelakiego rodzaju ruchu: taniec, bieganie, narciarstwo i windsurfing, od 15 lat fitness. Przyznam że aktywny tryb życia bardzo pomaga w wychowaniu dzieci, uczy harmonii, cierpliwości, systematyczności, propaguje aktywność wśród najmłodszych i nie tylko, coraz bardziej zatracających się w świecie wirtualnym. Zachęcam do oderwania się od wszelkich elektronicznych wynalazków i zmotywowania się do znalezienia czasu dla siebie, a efekty zgrabnej sylwetki i lepszego samopoczucia przyjdą same.

Cały czas dążę do osiągnięcia doskonałości w tym co robię, lubię pogłębiać swoją wiedzę biorąc udział w różnego rodzaju eventach fitnessowych, by potem dzielić się nowościami z uczestnikami moich zajęć.

 Instruktor Fitness Piaseczno

 

Daria Zawiślak

Dyplomowana instruktorka sportu i rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness w Polskiej Akademii Sportu oraz instruktor fitness IFAA, trener personalny.

Absolwentka studiów podyplomowych z dietetyki i planowania żywienia. Trener Polskiego Towarzystwa Facefitness. Pasjonatka treningu mentalnego tj. szkolenia z Pilates na matach, Pilates dla Ciężarnych i osób starszych, Stretching, Stretching powięziowy,  Postural training. Szkolenia z zajęć wzmacniających ukończyła w najlepszych szkołach fitness: IFAA ( Wzmacnianie, Anatomia, Dance aerobic special, Step instructor, Step special) Reebok (Reebok Final Cuts, Reebok Cross Training), Treningu ze sztangą Power Pump, OM BOSU, oraz  instruktor treningu na trampolinach Jumping Frog.

Uczestniczka wielu warsztatów i międzynarodowych konwencji fitness. Dynamiczna i uśmiechnięta z wielką starannością dba o atmosferę i różnorodność ćwiczeń podczas zajęć. Stawia duży nacisk na  technikę wykonywanych ćwiczeń oraz na właściwą relaksację po treningu. Zadowolenie uczestników zajęć oraz prawdziwe efekty treningów to dla niej największa nagroda oraz motywacja do dalszej pracy.

 

Instruktor Fitness Piaseczno

 

Emilia Dunajska

Dyplomowana  instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności fitness - nowoczesne formy gimnastyki. Ponadto instruktorka Power Pump i Gymstick. Od 2006 roku należy do sekcji aerobiku sportowego SGGW, dzięki czemu wielokrotnie pokazała swoje umiejętności w warszawskich i ogólnopolskich zawodach w tej dyscyplinie.
Fitness stał się jej pasją odkąd pierwszy raz stanęła w sali i zaczęła ćwiczenia z aerobiku. Cały czas stara się doskonalić swoje umiejętności w zakresie prowadzonych zajęć. Praca z ludźmi oraz możliwość dzielenia się z nimi swoją wiedzą i pasją, są dla niej czymś wyjątkowym. Podczas zajęć zawsze stara sie stworzyć miłą atmosferę zmuszającą do wysiłku, ale nie pozbawioną świetnej zabawy.

Jej ulubione zajęcia to STEP. Na lekcjach wzmacniających takich jak TBC i ABT z każdego wykrzesi energię potrzebną do ćwiczeń.

Instruktor Fitness Piaseczno


Magdalena Rarak

Certyfikowany Instruktor Zumba®Fitness, w życiu mama trzech chłopców, z wykształcenia socjolog,
z zamiłowania animatorka tańca, z pasji podróżniczka, z natury optymistka, z potrzeby ekstrawertyczka. Uczestniczka licznych warsztatów tanecznych, niegdyś związana z Teatrem Tańca Małgorzaty Matuszewskiej Nie Tylko Flamenco. Swoim podopiecznym zapewni przyjemną atmosferę, energię, motywację do osiągnięcia celu, poprawę kondycji i ogromną ilość uwolnionych endorfin.

Instruktor Fitness Piaseczno

 

Tatiana Grzelak

Ma wieloletnie doświadczenie w szkoleniu sportowym.
Zajmowała się szkoleniem karate dzieci i młodzieży.
Wielokrotna mistrzyni Ukrainy w karate Shotokan, oraz wielokrotna medalistka mistrzostw międzynarodowych.
Posiada kwalifikacje oraz doświadczenie trenera siłowni, trenera fitness i trenera personalnego.

Instruktor Fitness

 

Agnieszka Musioł-Posyniak

Licencjonowany Instruktor Zumba ® Fitness, Zumba ® Kids & Zumba ® Kids Junior, Certyfikowany Instruktor Fitness. Wcześniej związana z branżą w zakresie marketingu i zarządzania, prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne dla dorosłych oraz dzieci w klubach fitness, akademiach tańca, szkołach i przedszkolach. Organizator eventów sportowych, pokazów i maratonów, w tym także charytatywnych i sama występuje na scenach.

"Prowadzenie zajęć to dla  mnie nie tylko praca; to przede wszystkim pasja i ogrom pozytywnej energii!! Kondycja, wspaniale ukształtowana sylwetka, zdrowie, satysfakcja i rewelacyjne samopoczucie – to wszystko w zasięgu Twojej ręki. Tańcz, baw się, obserwuj, jak się zmieniasz i ciesz się własnymi sukcesami razem ze mną! Zapraszam!"

Instruktor Fitness

 

Karolina Kurmanowska

Od najmłodszych lat związana ze sportem, młoda, energiczna, dynamicznie rozwijającą się pasjonatka fitnessu. Dyplom uzyskała pod koniec 2017 roku w Polskiej Akademii Sportu. Następnie odbyła wiele szkoleń dodatkowych pod okiem m. in. legendarnej Inki Szymański (magic bar) i Tomasza Zamieli (TMT).

Posiada szkolenia PFA pump instruktor, PFS TBC Full equipment, PFA Step, PFA TMT, IFE magic bar. Ciągle rozwija swoją pasję i umiejętności czego wynikiem jest niedawno ukończony kurs pilates w Polskiej Akademii Sportu.

Prowadzi zajęcia ABT, TBC, Power Pump, płaski brzuch, tabata, stretching, pilates, trening obwodowy, interwaly. Fanka zdrowego stylu życia. Prowadzi zajęcia przystosowane do każdego stopnia zaawansowania grupy, nastawione na efekt i satysfakcję klientek, w przyjaznej i ciepłej atmosferze.

Milosniczka psów i górskich wedrowek. Zajęcia, które prowadzi są efektowne i efektywne, a przede wszystkim zróżnicowane. Zaraża pasją, entuzjazmem i pozytywnym nastawieniem do życia, motywuje do osiągnięcia celu.


Szymon Ito

Dyplomowany instruktor fitness z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, prezenter na konwencjach oraz warsztatach fitness. W swojej pracy najbardziej ceni sobie kontakt z ludźmi i możliwość poprawienia ich ogólnej sprawności oraz samopoczucia. Jego ulubioną formą zajęć jest step we wszelkich możliwyych wariacjach. Niegdyś miłośnik sztuk walk (Muay Thai), zwycięzca i medalista wielu mistrzostw o zasięgu ogólnopolskim. Obecnie pasjonat szeroko rozumianej rekreacji ruchowej lubiący wyciskać z uczestników zajęć to co najlepsze.