Slim belly schudnij w 28 dni gwarancja zwrotu pieniędzy!

Pozbądź się zbędnych centymetrów z brzucha w 4 tygodnie!

Szukamy osób do uczestnictwa w badaniu.

Mamy nowość, która może Cię zainteresować: metodę Airpressure Bodyforming, dzięki której już tysiące osób szybko i skutecznie schudło w newralgicznych partiach brzucha i talii. Na metodę składa się:

  • lekki trening wytrzymałościowy
  • stosowanie pasa „Slim Belly“
  • sprawdzone wskazówki żywieniowe

Delikatny masaż poprawia ukrwienie tkanki na brzuchu i pozwala na dużo efektywniejsze spalanie tłuszczu. Widoczne rezultaty możliwe są już po kilku treningach. A wszystko w zdrowy i naturalny sposób.

Ze Slim Belly możesz trenować na urządzeniach cardio lub brać udział w wielu ciekawych zajęciach grupowych, np: ZUMBA®, INDOOR CYCLING, TBC, ABT, STEP

Slim belly
 

Otwieramy rekrutację osób, które wezmą udział w badaniu

Jako licencjonowany partner producenta, bierzemy udział w badaniu, które potwierdzi skuteczność Slim Belly w naszym klubie. Badanie trwa 4 tygodnie i składa się w sumie z 12-stu treningów po około 30-50 minut.

 

W ramach badania otrzymasz na własność akcesoria: pas Slim Belly i pokrowiec na pompę.

 

Zgłoś się teraz i zarezerwuj sobie miejsce:

Numer telefonu: 668 298 505

Opłata: 29,00 zł/trening

Liczba uczestników jest ograniczona, miejsca rezerwujemy w kolejności spływających zgłoszeń.

 

schudnij z slim belly
 

11 cm mniej z Slim Belly

Hilden

Hilde Gerg

Była narciarka alpejska, zwyciężczyni olimpijska i obecna komentatorka telewizyjna, z dużym powodzeniem trenuje ze Slim Belly®.
Zachwyt dwukrotnej mamy konceptem Slim Belly® pojawił się w czasie jego testowania, kiedy straciła 11 cm w obwodzie brzucha w 4 tygodnie.

Silvia_Richter

Slivia Richter

„Pomimo regularnego uprawiania joggingu, nie dawałam rady moim problemowym partiom. Wtedy pojawiło się Slim Belly®. Od ponad dwóch miesięcy trenuję z nim i czuję się naprawdę dobrze. Mój tłuszczyk prawie zupełnie zniknął, a skóra znowu stała się jędrna. Slim Belly® polecam każdemu.”

Verena Wübbe

„Już tyle rzeczy wypróbowałam. Ale wyniki ze Slim Belly® po prostu przekonują. To działa! Redukcja obwodu w okolicy brzucha, jędrniejsza skóra i jej lepszy wygląd! Ogólnie rzecz biorąc, jeden rozmiar spodni w 4 tygodnie.“

Claudia_Altmannshofer

Claudia Altmannshofer

„To bardzo proste: trening Slim Belly® spełnia swoją obietnicę! Naprawdę pomógł mi w osiągnięciu mojego celu. Po jedynie 4 tygodniach miałam już o 8 cm mniejszy obwód talii (punkt pomiaru 3 cm powyżej pępka).“

 

Silvie Slim Belly auf Stepper Pumpe am Gerät 01